Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rkp. 28.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - pszichológus
Elvárt képzettség Egyetem (MSC)
Leírás Kiemelt projektünkbe, külföldi családok magyarországi integrációjának segítésére keresünk gyermekek nappali ellátásában otthonosan mozgó szakembereket.
Kulturális, szakmai, adminisztratív és nyelvi támogatás áll a programunk fókuszában, a megnövekedett feladatok miatt bővítjük most csapatunkat olyan szakemberekkel, akik segítenek hidat építeni két kultúra között.

Feladatok:
• A programban résztvevő családok pszichés támogatása
• Egyéni konzultáció és csoportos foglalkozás tartása
• Integrációs folyamat nehézségeinek, akadályainak felmérése és ezek alapján intervenciók tervezése
• A családgondozó munkacsoport részére belső képzések kidolgozása és megtartása
• Krízisintervenció
• Riportok, beszámolók és tanulmányok készítése, adminisztráció

Várjuk jelentkezését, ha:
• Pszichológus MA végzettsége van
• Felsőfokú angol nyelvtudás
• Legalább 1 éves tapasztalata van hasonló területen (pl.: szociális, mentális, pszichológiai, pedagógiai)
• Kiváló konfliktuskezelő képesség
• Kiváló kommunikációs képesség
• Segítő attitűddel rendelkezik
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Előnynek számít:
• Szakpszichológusi végzettség
• Spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
• Béren kívüli támogatások
• Home-Office lehetőség
• Telefon, laptop
• Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
• Barátságos munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:
• Budapest

Ha érdekesnek tartja a lehetőséget, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a pszichologus1@hr.maltai.hu e-mail címre.
Jelentkezési határidő 2021.10.07.
Hirdetés letöltése PDF-ben