Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Bács-Kiskun megye - Kalocsa , Nefelejcs u. 9.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régiója pályázatot hirdet Kalocsára Szociális munkatárs munkakör betöltésére.

Feladatok:
• hajléktalan személyek szociális gondozása, ápolása,
• esetkezelés, konfliktuskezelés,
• adminisztratív feladatok ellátása,
• Máltai értékek képviselete - „A hit védelme és a szegények szolgálata”- jelmondatunk szerint.
Elvárások:
• 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet szerinti szakirányú végzettség,
• megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság,
• jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
• gyakorlott szintű MS Office ismeretek,
• B kategóriás jogosítvány.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• hajléktalan-ellátásban szerzett tapasztalat,
• szociális érzékenység,
• angol, vagy német aktív nyelvtudás.
Amit kínálunk:
• Kjt. szerinti alapbér, pótlékok
• cafeteria
• támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony, három hónap próbaidő
• teljes munkaidős, folyamatos munkarend szerinti jogviszony

Munkavégzés helye:
• Kalocsa

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:
• a pályázat elbírálását követően azonnal
A pályázatnak tartalmaznia kell:
• fényképes szakmai önéletrajz,
• végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a Kalocsaszocialismunkatars@hr.maltai.hu e-mail címen vagy postai úton a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régió, 6000 Kecskemét, Hoffmann János u. 11. címre küldve 2021. október 4-ig.
Jelentkezési határidő 2021.10.04.
Hirdetés letöltése PDF-ben