Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat I. kerület, Feszty Árpád utcai telephelye felvételt hirdet Intézményi asszisztens és adminisztrátor munkakör betöltésére.

A Budai Várnegyed közelében található hajléktalanellátó telephelyünk várja a háttérben, irodai munkát végző új munkatársát.
Fontosabb feladatok:
• intézményi adminisztratív háttér ellátása munkaügy, pénzügy, üzemeltetés terén
o előkészítés, iratrendezés
• időpontegyeztetés, jegyzőkönyv készítés, intézményi dolgozók munkájának segítése
• Szeretetszolgálat által üzemeltetett számítógépes rendszer adminisztrátori feladatainak ellátása, pl:
o felhasználók regisztrációja
o rendszerhasználat ellenőrzése
o statisztika készítés
o fejlesztési javaslatok megfogalmazása, innovatív ötletek keresése
o adatbáziskezelés
o kapcsolattartás munkatársakkal, intézményekkel, fejlesztőkkel
Munkakör betöltésének feltételei:
• minimum középfokú végzettség
• magabiztos számítógéphasználat, számítógépes rendszerekhez való érzék
• pontosság és precizitás
• proaktív, kreatív hozzáállás a feladatokhoz
• kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• jó szervezői készség
• tolerancia a hajléktalan személyekkel szemben

Előnyt jelent:
• szociális intézményben szerzett tapasztalat
• irodai adminisztrációban/asszisztensi feladatokban szerzett jártasság
• rendszerszemlélet
• KENYSZI ismerete
Amit kínálunk:
• támogató munkahelyi közösség és mentoráció
• fejlesztő és csapatépítő tréningek
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű
• teljes munkaidő, munkanapokon napi 8 óra
Munkavégzés helye, kezdete:
• I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
• munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz benyújtásával, és bruttó fizetési igény megjelölésével 2021. október 8-ig lehet az irodai_asszisztens@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2021.10.08.
Hirdetés letöltése PDF-ben