Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Páty , Csilla von Boeselager u. 3.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - szakács
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Középmagyarországi Régiójának pátyi Konyhája új kollégát keres
SZAKÁCS
munkakörbe.
Feladatok:
• Ételek előkészítése, elkészítése
• Konyha rendezetten tartása
A munkakör betöltésének feltételei:
• Melegkonyhán szerzett tapasztalat
• Jártasság nagyobb létszámú vendégkörre főzésben
Előnynek számít:
• Közétkeztetésben szerzett tapasztalat
• Bentlakásos intézmény konyhájában, iskolai menzán szerzett munkatapasztalat
Amit kínálunk:
• Bérezés a szociális (KJT) bértábla alapján, illetve intézményi és a kötelező pótlékok
• Egyéb juttatás:
o étkezési lehetőség az intézményben
o 3 hónap után cafeteria juttatás
o bérlet 86 százalékának megtérítése vagy 15Ft/Km gépkocsi használat
o munkaruha
• Hosszú távú lehetőség
Jogviszony jellege, időtartama:
• Határozatlan idejű
• Teljes munkaidő, napi 8 óra
• A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
Munkavégzés helye:
• Páty (szállást biztosítani nem tudunk, ezt a jelentkezéskor kérjük figyelembe venni)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével a patyiszakacs@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2021.10.09.
Hirdetés letöltése PDF-ben