Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Budapesti Szent Ferenc Kórház
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Széher út 73.
Honlap www.szentferenckorhaz.hu
E-mail cím titkarsag@szentferenckorhaz.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 02. ker. , Széher út 73.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítása a Eszjtv alapján történik, illetve az egyes egészségügyi dolgozók és egészségügyben dolgozók illetmény- vagy bérnövelésének, valamint az ahhoz kapcsolódó támogatás igénybevételének részletes szabályairól szóló 256/2013. (VII. 5.
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok

Segíti az orvosokat és az ápolókat a betegek szakszerű ellátásában

Beléptetési feladatokat lát el

Betegmozgatási feladatok elvégzése, páciensek fektetése, emelése, tartása, szállítása, segítségnyújtás a mozgást segítő eszközök használatában

Gyógytornászok gyógyító tevékenységeinek segítése

Kisebb anyagszállítások kórházon belül steril eszközök, gyógyszerek, vegyszerek átvétele

Szennyes, szemét és veszélyes (fertőző) hulladék kezelése (tárolás, szállítás, átadás).

Az oxigén készlet és lefejtő állomás napi szintű ellenőrzése, szükség esetén oxigén rendelése.

Az üzemeltetési részleg működéséhez szükséges logisztikai és raktározási feladatok ellátása

Gondoskodik a munkavégzés folyamatainak dokumentálásáról, a kórház belső minőségirányítási rendszerének működtetéséről.
Előnyök B” kategóriás jogosítvány