Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rkp. 28.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - gondnok, karbantartó
Elvárt képzettség Szakmunkás
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Országos Központjának Üzemeltetéssel foglalkozó csapata várja új kollégáját

Karbantartó

munkakör betöltésére.
Feladatok:
• az Országos Központ irodaépületének mindennapi működéséhez szükséges karbantartási feladatok elvégzése
• kisebb javítási, szerelési munkálatok és hibakeresés
Elvárások:
• szakmunkás végzettség
• megbízható, pontos munkavégzés
• jó problémamegoldó készség
• nyugdíjasok jelentkezését is várjuk
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
Amit kínálunk:
• nyugodt, családias légkör
• kiegyensúlyozott munkaterhelés csapatmunkában
• béren kívüli támogatások
• utazási támogatás
• az iroda Budapesten jól megközelíthető helyen található

Jogviszony jellege, időtartama:
• teljes munkaidő
• határozatlan idejű
Munkavégzés helye:
• Budapest I. kerület, Bem rkp. 28.
Amennyiben szívesen csatlakozna Üzemeltetési csapatunkba, küldje el önéletrajzát a karbantartas@hr.maltai.hu emailcímre.
Jelentkezési határidő 2021.10.14.
Hirdetés letöltése PDF-ben