Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 11. ker. , Rimaszombati út 15/a
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Rimaszombati úti Szociális Központja felvételt hirdet NAPPALI MELEGEDŐS SZOCIÁLIS MUNKÁS munkakörbe.

Intézményünk hajléktalan emberek számára nyújt nappali és éjszakai ellátást, valamint azon rászorulókat, akik távol maradnak az intézményi rendszertől, utcai szociális szolgáltatással segítjük.

Feladatok:
• biztosítani a vendégeknek a nappali melegedő rendeltetésszerű használatát
• a hajléktalan személyek segítése az életmódjukból fakadó problémák megoldásában
• szociális ügyintézés, egyéni esetkezelés, segítő beszélgetés
• a munkához kapcsolódó adminisztráció, gondozási folyamatok elektronikus vezetése
• az ellátottak szakszerű informálása
A munkakör betöltésének feltételei:
• befejezett vagy folyamatban lévő szociális felsőfokú végzettség
• számítógépes alapismeretek (MS Office, internet)
• büntetlen előélet
A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• pontosság, precizitás, megbízhatóság
• kreativitás
• önálló munkavégzés
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Kjt. szerinti alapbér, munkahelyi bérpótlék, összevont ágazati pótlék
• étkezési hozzájárulás, helyi bérlet, munkába járás támogatása
• támogató csapat
Jogviszony jellege, időtartama:
• teljes munkaidő
• határozatlan idejű
Munkavégzés helye:
• 1118 Budapest, Rimaszombati út 15/a
A pályázatnak tartalmaznia kell:
• pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz
• motivációs levél
• végzettséget igazoló dokumentumok másolatai

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a szocialismunka_11ker@hr.maltai.hu emailcímen.
Jelentkezési határidő 2021.10.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben