Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Református Pedagógiai Intézet
Intézmény címe Pest megye - Budapest , Árpád út 51. A ép. I.em.1.
Honlap www.refpedi.hu
E-mail cím rpi.karrier@reformatus.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 04. ker. , Árpád út, 51 A épület
Feladat típusa Adminisztráció - adatrögzítő
Gazdasági terület - pénzügyi ügyintéző
Illetmények juttatások megegyezés szerint, a közalkalmazotti bértábla figyelembe vételével + teljesítményértékelés alapján teljesítményösztönző juttatások + telefonhasználat + közlekedési hozzájárulás
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás A Református Pedagógiai Intézet BUDAPESTI SZÉKHELYÉRE (1041 Budapest, Árpád út 51. A épület I. em. 1.) pályázatot hirdet részmunkaidős (50%) gazdasági adatrögzítő munkakörbe.

A gazdasági ügyintéző főbb feladatai:
- gazdasági területen előforduló informatikai feladatok kezelése
- szükség szerinti részvétel a számlázási, könyvelési folyamatokban
- tárgyieszköz nyilvántartások karbantartása, leltározásban való részvétel
- a gazdasági vezető irányítása mellett részvétel az RPI egyéb gazdasági ügyintézésében

Az állás betöltésének feltétele:
- középfokú végzettség;
- magas szintű felhasználói informatikai ismeretek;
- informatikai és/vagy gazdasági jellegű szakképzettség;
- bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány;
Az állás elfoglalásának legkorábbi időpontja: azonnal
Pályázat formai követelményei:
- részletes szakmai önéletrajz;
- motivációs levél;
- végzettséget igazoló okmányok másolata;
- szakmai referencia megjelölése.
Előnyök - egyházi fenntartású intézmények gazdasági munkakörében szerzett tapasztalat;
- B kategóriás jogosítvány;
- keresztyén világnézeti elkötelezettséget igazoló lelkészi/plébánosi ajánlás.
- szakmai tapasztalat