Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budaörs , Clementis László utca 20.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Gondviselés Háza Szociális Szolgáltatásokat Nyújtó Integrált Intézményben Gondozó/ápoló munkatárs munkakör betöltésére házi segítségnyújtás és a jelzőrendszeres házi segítségnyújtás ellátásban.

Feladatok:
• A munkakör betöltője külön megbízási díjért ügyeletet vállal a jelzőrendszeres házi segítségnyújtás ellátásunkban, ezért előnyös, ha a munkavállaló Budaörsön lakik
• A házi segítségnyújtásban biztosítjuk az alapvető gondozási, ápolási feladatokat olyan segítő együttműködés formájában, melynek célja a gondozott önállóságának megtartása, életkorától, élethelyzetétől és egészségi állapotától függően
Elvárások:
• Szakirányú végzettség: általános ápoló, szociális gondozó és ápoló
Amit kínálunk:
• Bruttó 219 000 Ft /hó alapbér,
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Bruttó 24 000 Ft/hó munkahelyi pótlék
• Bruttó 50 000 Ft/hó gondozói pótlék
• Cafeteria (próbaidő leteltét követően 5 000 Ft készpénz és 5 000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
• Támogató munkakörnyezet
• Megbízási díj bruttó 8 000 Ft/nap (ha a jelzőrendszeres házi segítségnyújtást is vállalja a jelentkező)
Jogviszony jellege, időtartama:
• Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony, megbízási díj
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
• Budaörs közigazgatási területe (központ: 2040 Budaörs, Clementis L.u.20.)
Szakmai önéletrajz benyújtásával a Budaorsgondozoapolo@hr.maltai.hu e-mail címen várjuk jelentkezését. A munkakör a jelentkezések elbírálását követően azonnal betölthető.
Jelentkezési határidő 2021.10.17.
Hirdetés letöltése PDF-ben