Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Bács-Kiskun megye - Kecskemét , Hoffman János u. 11.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Családok Átmeneti Otthona
(Kecskemét) pályázatot hirdet Intézményvezető munkakör betöltésére.

Feladatok:
• családok átmeneti otthona intézmény teljes körű szakmai irányítása
• Máltai értékek képviselete
Elvárások:
• 15/1998 NM. (IV.30.) rendelet szerinti felsőfokú szakirányú végzettség
• megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
• jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
• gyakorlott szintű MS Office ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• gyermekjóléti alap- vagy szakellátásban szerzett vezetői tapasztalat
• angol, vagy német aktív nyelvtudás
Amit kínálunk:
• Kjt. szerinti alapbér, pótlékok
• cafeteria
• támogató csapat
Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony, három hónap próbaidő
• teljes munkaidő (napi 8 óra)

Munkavégzés helye:
• 6000 Kecskemét, Hoffmann J. u. 11.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:
• a pályázat elbírálását követően azonnal, legkorábban 2021.10.01-től
A pályázatnak tartalmaznia kell:
• fényképes szakmai önéletrajz,
• végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az Kecskemet_intezmenyvezeto@hr.maltai.hu e-mail címen vagy postai úton a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régió, 6000 Kecskemét, Hoffmann János u. 11. címre küldve 2021. október 16-ig.
Jelentkezési határidő 2021.10.18.
Hirdetés letöltése PDF-ben