Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím foigazgatoititkarsag@szentagota.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Nagykáta , Mindszenty bíboros u. 2.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Bértábla alapján
Elvárt képzettség Főiskola (BSc, BA)
Leírás A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Pest Megyei Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermek- és lakásotthoni fejlesztőpedagógus munkakör betöltésére, azonnali kezdési lehetőséggel.

Munkavégzés helyszíne: nagykátai lakásotthon

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:

• A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Pest megyei lakásotthonaiban élő gyermekek/tanulók fejlesztőpedagógiai ellátása
• Egyéni és kiscsoportos fejlesztő foglalkozások szervezése, vezetése
• Fejlesztőpedagógiai tevékenységhez tartozó adminisztráció készítése
• Aktív részvétel a gyermek-és lakásotthon életében, élménypedagógiai -, tehetséggondozási és sport programokon

Pályázati feltételek:

• 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet előírása szerinti valamely felsőfokú végzettség:
o gyógypedagógus,
o tanító,
o tanár,
o gyógypedagógia-tanár,
o pedagógia-tanár
o művészetterapeuta,
o szociálpedagógus
• Munkáját mindenkor hassa át a gyermekek mindenek felett álló érdekének tiszteletben tartása
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Büntetlen előélet
• Magyar állampolgárság
• Cselekvőképesség

Amit ajánlunk:

• Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő
• Team-munka, támogató környezet
• Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Elérhetőségeink:

Petrovszki Anna Gyógypedagógiai divízió vezető
E-mail: petrovszki.anna@szentagota.hu
Tel: 06 20 945 43 58

Folyamatosan várjuk a jelentkezést a megadott e-mail címen.

Előnyök Előnyt jelent:

• Általános iskolás és középiskolás gyermekek/tanulók fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány