Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Vas megye - Csákánydoroszló , Fő u. 11.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - szakács
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a Gondviselés Háza – Fogyatékosok Otthona Csákánydoroszló telephelyre Szakács munkakör betöltésére.

Intézményünk csákánydoroszlói telephelyén 255 fő felnőtt korú, értelmi és halmozott fogyatékossággal élő személy teljes körű ellátást biztosítjuk. Lakóink 7 gondozási egységen élnek a volt Batthyány Kastély és a Magtár épületekben. Élelmezési részlegünket 16 fő munkatárs alkotja.

Feladatok:
• Fogyatékos személyek otthonában (255 férőhely) az ellátottak folyamatos és zavartalan étkeztetésének és igény szerint a munkavállalók étkezésének biztosítása 2 műszakos munkarendben, hétvégi munkavégzéssel
Elvárások:
• Szakács végzettség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Bentlakásos szociális otthonbon vagy 300 adagos konyhán szerzett 1 éven túli munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• Bruttó 219 000 Ft /hó alapbér
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Munkahelyi pótlék
• Cafeteria (próbaidő leteltét követően 10.000 Ft/hó (teljes munkaidő esetében) SZÉP kártya, valamint iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekeket nevelő munkavállaló esetében)
• Munkaruházati támogatás és a munkaruházat mosása helyben
• Utazási hozzájárulás
• Családias hangulat, baráti kollektíva
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű
Munkavégzés helye:
• 9919 Csákánydoroszló, Fő u. 11.

Várjuk a jelentkezését önéletrajz megküldésével a szakacs_vasmegye@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2021.12.18.
Hirdetés letöltése PDF-ben