Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Vas megye - Ivánc , Kossuth u.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a Gondviselés Háza-Fogyatékosok és Időskorúak Otthona Ivánc intézménybe Gondozó/Ápoló munkakör betöltésére.

A Gondviselés háza - Fogyatékosok és Időskorúak Otthona intézménye az Őrség kapujában, a Vas megyei Iváncon működik. 150 fő enyhe-, középsúlyos, súlyos- és halmozottan sérült értelmileg akadályozott, valamint 50 fő időskorú személy részére nyújt teljes körű ellátást. Továbbá 30 fő enyhe és középsúlyos értelmileg akadályozott személy részére biztosít lakóotthon ellátást.

Feladatok:
• Az ellátottak gondozási, ápolási feladatainak ellátása folyamatos munkarendben, 12 órás műszakokkal
Elvárások:
• Szociális gondozó-ápoló
• Szociális szakgondozó
• Ápoló vagy
• Szakápoló végzettség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Bentlakásos szociális otthonbon szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túl munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• Bruttó 219 000 Ft /hó alapbér
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Munkahelyi pótlék
• Műszakpótlék
• Cafeteria (próbaidő leteltét követően 10.000 Ft/hó (teljes munkaidő esetében) SZÉP kártya, valamint iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekeket nevelő munkavállaló esetében)
• Munkaruházati támogatás és a munkaruházat mosása helyben
• Utazási hozzájárulás
• Családias hangulat, baráti kollektíva
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű
• Folyamatos munkarendben történő munkavégzés
Munkavégzés helye:
• 9931 Ivánc, Kossuth u.1.

Várjuk jelentkezését önéletrajza megküldésével az apolo_ivanc@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2021.12.18.
Hirdetés letöltése PDF-ben