Intézmény neve DRK Dóczy Gimnáziuma
Intézmény címe Hajdú-Bihar megye - Debrecen , Kossuth u. 35.
Honlap doczy.drk.hu
E-mail cím szilagyi.janos@doczy.reformatus.hu

Munkavégzés helye Hajdú-Bihar megye - Debrecen , Kossuth u. 35.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - informatikus
Illetmények juttatások megegyezés szerint + kafetéria
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás A Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma pályázatot hirdet rendszergazda állásra.

Alkalmazási feltételek: legalább középfokú szakirányú végzettség, magyar állampolgárság, büntetlen előélet, egyházi kötődés.

Benyújtandó dokumentumok: bizonyítványok, oklevelek másolata, önéletrajz, motivációs levél, lelkipásztori ajánlás, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázatokat az iskola igazgatójának címére kell zárt borítékban, két példányban személyesen vagy postán eljuttatni:
Czapp Katalin igazgató, 4024 Debrecen, Kossuth utca 35
A pályázat elbírálásának határideje: 2021. december 20.

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni lehet: Szilágyi János technikai csoportvezetőnél munkaidőben a 30/ 2277029 telefonszámon vagy a szilagyi.janos@doczy.reformatus.hu e-mail címen.
Előnyök pedagógus végzettség, aktív református egyháztagság, szakmai tapasztalat
Betölthetőség időpontja 2022.01.01.
Jelentkezési határidő 2021.12.10.