Könyvtáros, könyvtárostanár - Egyházi Állásportál
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium

Könyvtáros, könyvtárostanár

könyvtáros
Budapest 03. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.06.01.
Jelentkezési határidő:
2024.06.01.
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 03. ker. , Szentendrei út 83.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - könyvtáros
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Könyvtárosi feladatok ellátása tiszta profilú két tanítási nyelvű intézményben.
Iskolai Közösségi Szolgálat adminisztráció, tankönyvrendelés
Megbízhatóság, következetesség, jó csapatszellem, alapos szakmai tudás.
Amit kínálunk
Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy fenntartásában (NEM állami) lévő tiszta profilú két tanítási nyelvű gimnázium.

Rendkívül jó, fiatalos, lendületes, kreatív csapat, sok egyedi innovációval és egyéni fejlődési lehetőséggel.
szakmai önéletrajz, diplomamásolatok, motivációs levél, érvényes erkölcsi bizonyítvány (csak felvétel esetén)