Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató
Intézmény címe Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.
Honlap szentagota.hu/
E-mail cím foigazgatoititkarsag@szentagota.hu

Munkavégzés helye Bács-Kiskun megye - Bácsalmás , Bácsalmás
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Illetmények juttatások Bértábla szerinti bérezés
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Közép-Magyarországi Területi Igazgatósága felvételt hirdet teljes munkaidős (napi 8 órában) gyermekvédelmi ügyintéző munkakör betöltésére Bácsalmás településre, azonnali kezdéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok (Pl):
• Dokumentumok, statisztikai adatok kezelése
• Nyilvántartások vezetése
• Személyi anyagok kezelése
• Határidők figyelemmel kísérése
• Iratok előkészítése

Elvárásaink (Pl.):
• Érettségi bizonyítvány
• Szociális asszisztens vagy szociális és gyermekvédelmi ügyintéző
végzettség
• MS Office programok felhasználó szintű ismerete
• Terhelhetőség
• Lelkiismeretesség
• Megbízhatóság

Amit ajánlunk (Pl):
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kulturált körülmények
• Bejelentett státusz

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét 2022.09.30 – ig a következő e-mail címre: bacsalmas.gyermekotthon@szentagota.hu
Előnyök Előnyt jelent (Pl):
• Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat