Intézmény neve Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Máriaremete
Intézmény címe Pest megye - Budapest 02. ker. , Máriaremetei út 187.
E-mail cím balog.jozsefne@szeretetszolgalat.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 11. ker. , Dayka Gábor utca 102-104
Feladat típusa Szociális, egészségügy - főnővér
Illetmények juttatások Kjt.szerint, cafatéria
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában a székhelyen és telephelyeken 297 főnek nyújtanak tartós bentlakást és 10 fő részére idősek napközbeni ellátását – kiemelten demenciával élő személyek nappali ellátását.
Az intézmény keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. és XI. kerületeiben, valamint Solymáron.

A katolikus intézmény a XXIII. János Otthon Okos Gizella Ház telephelyére (1112 Budapest, Dayka G. u. 102-104.) vezetőápolót keres.

A munkakörhöz kapcsolódó alapvető feladatok
• A telephelyen folyó alapápolási, szakápolási és gondozási munka irányítása.
• Az ápolók, gondozók, mosónők, takarítók munkájának szervezése, felügyelete.
• A szükséges gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök beszerzésének koordinálása, védőeszközök nyilvántartása.
• Szakmai ellenőrzések végzése, iránymutatás adása az irányítása alá tartozó munkatársak számára.
• A jogszabályban meghatározott dokumentációk vezetésének ellenőrzése.
• A releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba.
• Kapcsolattartás az ellátást igénybevevőkkel, hozzátartozókkal, az intézménnyel szerződéses jogviszonyban álló szakorvosokkal, egészségügyi intézményekkel, gyógyszereket és gyógyászati segédeszközöket beszállítókkal (kórház, rendelőintézet, gyógyszertár, inkontinencia termékek beszállítója stb.).
• Az ápolási – gondozási, higiéniai tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk felügyelete, ellenőrzése.
Pályázati feltétel
• Az 1/2000. SzCsM (I.7.) 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség.
• Szakmai tapasztalat az idősellátás területén.
• Szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat.
• A fenntartó és a munkáltató keresztény értékrendjének elfogadása.
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre.
• Pontos, körültekintő munkavégzés.
• Vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte.
• Terhelhetőség, együttműködési készség.
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek.
• Ápolt, szolid megjelenés.
• Büntetlen előélet.
Amit kínálunk
• Hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség.
• Kihívást jelentő változatos munka.
• Szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása.
• Emberséges munkakörnyezet.
• Cafeteria.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások
• A pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz.
• Motivációs levél.
• Képesítés igazolása.
Egyéb információk
• Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.
• Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető.
• Betöltendő munkakör: vezetőápoló
• A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével.
• Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
• A munkaviszony kezdő időpontja: kiválasztást követően, 2022. június 13-tól.
• Jelentkezési mód: a pályázatot kérjük elküldeni a betölteni kívánt pozíció pontos megjelölésével, a kadar.eniko@szeretetszolgalat.hu e-mail címre.

Az intézményről bővebb információt, a https://www.szeretetszolgalat.hu/okos-gizella-haz oldalon talál.
Előnyök Keresztény értékrenddel való azonosulás.
Idősellátásban, egészségügyben szerzett szakmai gyakorlat.
Vezetőképző vagy szociális szakvizsga megléte.
Jelentkezési határidő 2022.06.12.
Hirdetés letöltése PDF-ben