Intézmény neve Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ
Intézmény címe Fejér megye - Székesfehérvár , Tüzér utca 6.
Honlap hd.gorogkatolikus.hu/
E-mail cím kovacs.peter@hd.gorogkatolikus.hu

Munkavégzés helye Fejér megye - Székesfehérvár , Tüzér utca 6
Feladat típusa Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Illetmények juttatások Utazási hozzájárulás érvényes rendelet szerint.
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás Szent István Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ álláslehetőséget kínál titkársági asszisztens pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
- napi ügyviteli-szervezési feladatok ellátása
- ügyfelek kezelése, bejövő hívások fogadása
- adminisztratív feladatok ellátása
- általános és személyi asszisztencia
- határidők nyomonkövetése
- értekezletek, tárgyalások szervezése, catering
- az intézmény napi működésének segítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
- pontos, precíz munkavégzés
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- megbízhatóság
- csapat munkára való hajlam
- talpraesett, magabiztos hozzáállás
- felsőfokú végzettség alapkövetelmény
Amit kínálunk:
- hosszútávú, stabil munkahely
- fejlődési lehetőség
- támogató környezet
- megbecsülés
Jelentkezés eletronikus formában történik, várjuk pályázatát a megadott címre.
Előnyök szakmai gyakorlat