Intézmény neve Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Intézmény címe Pest megye - Budapest 17. ker. , Ferihegyi út 115.
Honlap www.podi.hu
E-mail cím iskola@podi.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 17. ker. , Ferihegyi út 115.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások végzettségtől függően, közalkalmazotti vagy pedagógus életpálya + egyéb juttatások.
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ), Középiskola (érettségi)
Leírás XVII. kerületi, önálló gazdálkodású, egyházi fenntartású, evangélikus oktatási intézmény rendszergazdát/rendszerasszisztenst keres hosszútávú együttműködésre. Főbb feladatok, felelősségek: az intézményben használt programok megismerése, azok felhasználói támogatása, az iskolai adminisztráció támogatása, az iskolai honlap kezelése, informatikai eszközök leltározása, nyilvántartása, „mozgásának” engedélyezése, dokumentálása, rendszergazdai feladatok, melyekhez külső támogatás biztosított, a hangosítás eszközeinek kezelése.
Önéletrajzokat várunk az iskola@podi.hu e-mail címre!
Előnyök evangélikus felekezet, egyházi kötődés
Betölthetőség időpontja 2022.06.01.
Jelentkezési határidő 2022.06.12.