Intézmény neve Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Intézmény címe Hajdú-Bihar megye - Hajdúszoboszló , Kálvin tér 3-5.
Honlap www.gonczyrefi.hu/
E-mail cím gonczyrefi@reformatus.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Munkavégzés helye Hajdú-Bihar megye - Hajdúszoboszló , Gönczy Pál utca 7.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - szakács
Illetmények juttatások Bruttó: 260 000 Ft
Elvárt képzettség Szakmunkás, Egyéb
Leírás A hajdúszoboszlói Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola főzőkonyhája szakácsállást hirdet.
Főbb feladatok:
- Az élelmezésvezető irányítása szerint biztosítja a konyha működését,
végzi a konyhai feladatokat.
- az intézmény konyhájában a HACCP – Higéniai előírások
alapján; szabályok betartása és betartatása
- az étlapok alapján a konyhafőnökkel együttműködve megtervezi a
konyhatechnológiai műveleteket;
- felügyeli és részt vesz a csoportokban történő ételkiadásban, az
ételkiszolgálásban.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Szakirányú szakács végzettség
- Jó fizikai állóképesség, munkabírás
- Rugalmasság
Előnyök - 37/2014 (IV.30) EMMI rendelet ismerete és használata
- GHP Higéniai utasítás ismerete
- Pályakezdő szakács
- Diétás étkeztetési tapasztalat
- Jó csapatmunkás
Jelentkezési határidő 2022.10.15.
Hirdetés letöltése PDF-ben