magyar-történelem szakos tanár - Egyházi Állásportál
Bocskai István Református Általános Iskola

Magyar-történelem szakos tanár

fizikatanár, magyar nyelv és irodalom tanár, történelemtanár
Papkeszi - Veszprém vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.15.
Jelentkezési határidő:
2024.06.06.
Munkavégzés helye:
Veszprém vármegye - Papkeszi , Fő utca 34.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fizikatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - magyar nyelv és irodalom tanár
Oktatás, nevelés, kutatás - történelemtanár
Illetmények juttatások
Törvény szerint.
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Intézményünk a Balatontól 7 km-re lévő kistelepülésen található. Csillogó szemű gyermekek járnak hozzánk. Tehetséggondozás és fejlesztés egyaránt része a munkánknak. Keresztény értékrend mentén nevelünk.Hiszünk abban, hogy szeretettel és a szociális kompetenciák fejlesztésével a tanulóink tanulmányait is pozitívan tudjuk befolyásolni.
Érdeklődni: +3630/632-2119-es telefonszámon, illetve a biraititkar@gmail.com e-mail címen lehet.
MunkabÍrás, elkötelezettség, csapatmunka
Amit kínálunk
Összetartó Jó hangulatú tantestület. Békés gyermekek.
Email, telefon, személyesen
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
nincs
Előnyök
Befogadó, összetartó közösség.
Cím:
Veszprém vármegye - Papkeszi , Fő u 34.