Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Boldog Gizella Alapítvány
Intézmény címe Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella utca 1.
Honlap www.gizella.hu
E-mail cím mental@gizella.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Biatorbágy , Boldog Gizella u 1.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Illetmények juttatások KJT plusz pótlékok, egyéb juttatások
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ), Szakmunkás, Egyéb
Leírás Az új munkatárs feladatai:
- a lakók gondozása, ápolása
- a lakók előkészítése a vizsgálatra, kezelésre
- az ápolási- gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentálás vezetése
- lakókkal és a hozzátartozókkal történő kommunikáció
- prevencióban, rehabilitációban team tagjaként való közreműködés
Elvárások:
- szakirányú végzettség
- jó kommunikációs készség
- empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés
- számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet)
A pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
- motivációs levél
- fényképes szakmai önéletrajz
- végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata
- erkölcsi bizonyítvány
Juttatások:
- közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés plusz pótlék
- törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés
- stabil munkahelyi háttér, jó hangulatú, dinamikus csapat
- részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken, konferenciákon
- Lakhatás megoldható

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A jogviszony a 3 hónap próbaidőt követően határozatlan időtartamú.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információért kérjük, keresse Tőkésné Frank Esztert az alábbi telefonszámon: 06 70 453 0881.
A pályázatok benyújtásának módja:
e-mail cím: info@gizella.hu
levelezési cím: 2051 Biatorbágy, Boldog Gizella u. 1.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.gizella.hu honlapon szerezhet.
Jelentkezési határidő 2018.02.28.
Hirdetés letöltése PDF-ben