Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Nagyboldogasszony Ház
Intézmény címe Pest megye - Piliscsaba , Kálmán Király u. 15.
Honlap www.nbahaz.hu/
E-mail cím nbahaz@invitel.hu

Az álláshirdetés

Jogviszony időtartama határozott idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Piliscsaba , Kálmán király u. 15.
Feladat típusa Adminisztráció - ügyintéző
Gazdasági terület - munkaügyi ügyintéző
Illetmények juttatások Cafeteria
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás Piliscsabai, egyházi fenntartású szociális intézmény új munkatársat keres munkaügyi ügyintéző pozícióba. A munkakör részmunkaidőben is betölthető.

Főbb feladatok, munkák:
- Munkaügyi dokumentációk teljes körű vezetése
- Munkavállalókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
- Munkaszerződések, szerződésmódosítások elkészítése,
- Munkavállalók munkaügyi anyagainak naprakész nyilvántartása
- Bérszámfejtés előkészítése,
- Letiltások, levonások kezelése
- Havi bevallások elkészítése
- Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
- Adatszolgáltatás a Magyar Államkincstár felé

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Kb. 3-5 év szakmai gyakorlatot,
- Megbízható, gyors, precíz munkavégzés,
- KIRA program ismerete
Előnyök Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat.