Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Páty , Csilla von Boeselager u. 3.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a Befogadás Háza - Páty idősek otthonába Gondozó/Ápoló munkakör betöltésére.

Feladatok:
• 60 fős idősek otthonában az ellátottak gondozási, ápolási feladatainak ellátása
Elvárások:
• Szociális gondozó-ápoló, szociális szakgondozó, ápoló vagy szakápoló végzettség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Bentlakásos idősek otthonában szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túli munkatapasztalat
Amit kínálunk:
• Vidéki jelentkezők részére Nővérszálláson való lakhatást tudunk biztosítani az intézmény területén
• Bruttó 260 000 Ft /hó alapbér
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Szakdolgozói pótlék (bruttó 35 000 Ft/hó)
• Műszakpótlékok
• Egészségügyi pótlék (ápolói végzettséggel rendelkezőknek)
• Egyéb, béren kívüli támogatás (próbaidő leteltét követően 5000 Ft készpénz és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
• Budapesten kívülről ingázók részére Budapest-bérlet és a helyközi utazás költségeinek 86%-os támogatása

Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Folyamatos, megszakítás nélküli munkakör
Munkavégzés helye:
• Páty, 2071 Csilla von Boeselager u. 3.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címen: gondozo.paty1@hr.maltai.hu
Jelentkezési határidő 2022.11.17.
Hirdetés letöltése PDF-ben