Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Miskolc , Árpád út 2.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - szociális munkás
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Gondviselés Háza Miskolc felvételt hirdet Utcai szociális munkás munkakör betöltésére.

Integrált intézményünk hajléktalanok részére nyújt különféle szolgáltatásokat Miskolc Diósgyőr városrészében. Az Árpád úton működő intézményünk 2012 óta utcai szociális szolgálatot biztosít a hajléktalanoknak való segítségnyújtás érdekében.
Feladatok:
• Az intézményes gondozással szemben bizalmatlan, az utcán életvitelszerűen tartózkodó egyének, csoportok szociális és mentális segítése, elsősorban életmentés, megelőzés, integrálás céljából.
• Felkutatja a hajléktalan személyeket, szükség esetén a megfelelő intézménybe juttatja őket.
• Az ellátottaknak tájékoztatást ad, információt szolgáltat.
• Szociális ügyintézés, irodai adminisztráció.
• Ellátottakkal való személyes kapcsolattartás, foglalkozás.
Elvárások:
• Középfokú szociális alapképzettség (szociális asszisztens).
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
• Hajléktalanellátás vagy egyéb szociális területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során.

Amit kínálunk:
• Családias környezet; kis létszámú munkahelyi csapat kis létszámú intézményben.
• Bérezés a hatályos jogszabályoknak megfelelően, a próbaidő letelte után egyéb, béren kívüli támogatások.
• Szakmai fejlődési lehetőség.
• Részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban.
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő.
• Hosszútávú munkavégzési lehetőség.
Munkavégzés helye, kezdete:
• Helye: Miskolc (Diósgyőr városrész területe).
• Munkakezdés várható ideje: az állás azonnal betölthető.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkba, várjuk jelentkezését önéletrajz küldésével az utcaiszocialismunkas.miskolc1@hr.maltai.hu emailcímen.
Jelentkezési határidő 2022.11.19.
Hirdetés letöltése PDF-ben