Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Vas megye - Acsád , Semmelweis tér 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - takarító
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a Gondviselés Háza – Időskorúak Otthona Acsád Takarító munkakör betöltésére.

Intézményünk Acsádon, nyugalmas, barátságos környezetben helyezkedik el, Szombathelytől 18 km-re. Az otthon a község központjában található, így tömegközlekedéssel is megközelíthető.
Az intézmény 1968 óta működik idősek otthonaként és biztosítja 163 fő időskorú teljeskörű ellátását, ápolását, gondozását.
Az otthon két épületegyüttesből áll, és két gondozási egységre tagolódik.
Az intézmény épületeit nagyon szép természetvédelmi park övezi, botanikai ritkaságait, különleges fáit a látogatók is megcsodálják.
Feladatok:
• Gondoskodik az ellátottak szobájának rendjéről, tisztaságáról, szükség esetén a fertőtlenítés elvégzéséről.
• Naponta takarítja a lakószobákat, foglalkozókat, mellékhelyiségeket, folyosókat, lépcsőházat, lifteket, orvosi szobát.
• Naponta törli a kilincseket, korlátokat, kapaszkodókat, ágyrácsokat.
• Munkáját mindig a higiénés szabályok figyelembevételével végzi, ismeri a takarítószerek alkalmazásának és biztonsági adatlapjában foglaltakat.
Elvárások:
• Minimum alapfokú iskolai végzettség
• Igényes, tiszta, önálló munkavégzés
• Takarítási tapasztalat
• Megbízhatóság, precizitás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Bentlakásos szociális otthonbon szerzett, minimum 1 éves munkatapasztalat
Amit kínálunk:
• Alapbéren felül szociális ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Műszakpótlék
• Egyéb béren kívüli juttatás (próbaidő leteltét követően 10.000 Ft/hó (teljes munkaidő esetében) SZÉP kártya, valamint iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekeket nevelő munkavállaló esetében)
• Munkaruha és munkavédelmi cipő biztosítása (a munkaruházat mosása helyben történik)
• Utazási hozzájárulás
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű
• Folyamatos munkarendben történő munkavégzés
Munkavégzés helye:
• 9746 Acsád, Semmelweis tér 1.
Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet a takarito.acsad@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2022.11.24.
Hirdetés letöltése PDF-ben