Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Budapest, I. kerület, Feszty Árpád utcai Lábadozó felvételt hirdet Ápoló munkakör betöltésére.

A Budai Várnegyed közelében található hajléktalanellátó telephelyünk keresi új kollégáját, aki a napi életvitelben segíti, támogatja lakóinkat, otthonos, élhető környezetet teremtve számukra.
Feladatok:
• ápolási feladatok: lakók állapotának figyelemmel követés (vércukormérés, vérnyomásmérés), kötözés, szakorvosi vizsgálatok szervezése, gyógyszerelés
• hétköznapi életvitelben segítségnyújtás: fürdetés, öltöztetés, étkeztetésben segítségnyújtás, ágyazás, lakókörnyezet rendben tartása
• ellátottak be- és kiengedése, felügyelete
• együttműködés az intézmény orvosával, más intézményekkel
Munkakör betöltésének feltételei:
• ápolói, szakápolói végzettség, de minimum szociális gondozó és ápolói végzettség
• jó kapcsolatteremtő készség
• pontosság, nyitottság, rendszeretet
• kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé
Előnyt jelent:
• egészségügyben, idősotthonokban szerzett tapasztalat, szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
• bérezés megegyezés szerint - Jelentkezéskor kérünk bruttó bérigényt feltüntetni!
• támogató munkahelyi közösség - számítunk egymásra
• rugalmas beosztás
• munkaruha
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű
• teljes munkaidő, munkaidőkeret alkalmazással
• beosztás szerinti munkarend: 10 órás nappali és 14 órás éjszakai műszakok, hétvégén 24 órában
Munkavégzés helye, kezdete:
• Budapest, I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
• Munkakezdés várható ideje: megegyezés szerint
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával, bruttó bérigény megjelöléssel lehet a feszty_apolo2@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2022.11.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben