Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Fő utca 41.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - nővér, ápoló
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Ápoló- gondozó munkakör betöltésére a Gondviselés Háza Idősek Otthona Intézményben (1011 Budapest, Fő utca 41.) idős ellátásban.

Feladatok:
• Ápolásra, gondozásra szoruló idős emberek ellátása, ápolása, gondozása
Elvárások:
• A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet ápoló /gondozó munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Kórházban, bentlakásos intézményben szerzett tapasztalat
• Idősellátásban, krónikus osztályon, belgyógyászaton, pszichiátriai otthonban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Alapbér br. 260 000 Ft
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Munkahelyi pótlék br. 24 000 Ft
• Bentlakásos intézményi pótlék br. 35 000 Ft
• Egyéb, béren kívüli támogatások (próbaidő leteltét követően 5000 Ft készpénz és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
• Utazáshoz hozzájárulás (Budapest bérlet)
• Rekreációs lehetőségek
• Támogató munkakörnyezet
• Vidéki jelentkezők részére Nővérszálláson való lakhatást tudunk biztosítani

Jogviszony jellege, időtartama:
• Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
• Teljes munkaidő
• 12 órás váltott műszak
Munkavégzés helye:
• Budapest, I. kerület Fő utca 41.
Szakmai önéletrajz benyújtásával a apolo.gondozo@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.
Jelentkezési határidő 2022.12.21.
Hirdetés letöltése PDF-ben