Intézmény neve Nyíregyházi Egyházmegye
Intézmény címe Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Nyíregyháza , Bethlen Gábor u. 5.
Honlap www.nyirgorkat.hu
E-mail cím oktatas@nyirgorkat.hu

Munkavégzés helye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Pátyod , Kossuth Lajos u. 41.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - tanító
Illetmények juttatások Kjt-hez igazodva, Mt. irányelvei alapján
Leírás A Nyíregyházi Egyházmegye pályázatot hirdet tanítói munkakör betöltésére .
A munkaviszony időtartama: határozott idejű, mely a kölcsönös megegyezés alapján határozatlan idejűvé hosszabbítható.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:Móricz Zsigmond Görögkatolikus Óvoda és Kéttannyelvű Általános Iskola Pátyodi Dr. Antall József Tagintézménye
4766 Pátyod
Kossuth u 41.

A munkakörbe tartozó feladatok: A vonatkozó hatályos jogszabályokban és a munkaköri leírásban meghatározott tanítói feladatok ellátása, valamint az tagintézmény vezető utasításának megfelelően egyéb szakmai feladatok.

Örömmel várjuk intézményeink munkatársai közé, ha az Ön számára:
• nem idegen a keresztény értékrend
• munkájában elhivatott a pedagógusi munka, a hátrányos helyzetű, a sajátos nevelési igényű gyermekek oktatása-nevelése terén
• szakmailag nyitott a fejlődésre, újítások alkalmazására.

Ehhez mi vonzó szakmai környezetet, fejlődési lehetőséget biztosítunk. Részletekről az tagintézmény vezető ad felvilágosítást a személyes meghallgatás során.
Pályázati feltételek:
• Szükséges végzettség (de várjuk pályakezdők, vagy tanulmányaikat végző kollégák jelentkezését is!)
• Lelkészi ajánlás
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• végzettséget igazoló okirat másolati példánya
• fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél
• a pályázó aláírt nyilatkozata, arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázattal kapcsolatos kezeléséhez
• 3 hónapnál nem régebbi eredeti erkölcsi bizonyítvány (az állás betöltésének és nem a pályázat benyújtásának feltétele)
Betölthetőség időpontja 2023.01.09.
Jelentkezési határidő 2022.12.09.