Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Országos Központ szervezeti egysége felvételt hirdet Munkaügyi és Bérszámfejtési csoportvezető munkakör betöltésére.

A Szeretetszolgálat 9 önállóan működő régióban végzi munkáját, az Országos Központban a régiók stratégiai irányítása működik.
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület jelenleg 300 intézményében több, mint 4000 főt foglalkoztató non-profit szervezet. Az Egyesületünk minden régiójában jelentős növekedést ért el mind szolgáltatásai, mind kollégái tekintetében az elmúlt és az idei évben is.
Feladatok:
• Az Országos Központ egységével kapcsolatos munkaügyi feladatok, folyamatok ellátása, felügyelete és fejlesztése, illetve ezen területen dolgozó kollégák (2 fő) szakmai és operatív vezetése. A bérszámfejtés csoport (6 fő) szakmai támogatása és vezetői szintű irányítása is a csoportvezetői hatáskörben történik. A leendő kollégánk szakmai támogatást és iránymutatást ad, és ellenőrzi a többi régió munkaügyi folyamatait is.
• Az Egyesületet teljes terjedelmében szabályozó belső szabályzatok aktualizálása az Országos Központ részére történő szabályzatok elkészítése, ha szükséges
• A szervezeti egység munkaügyi rendszereinek irányítása, fejlesztése, ellenőrzése, riportálás
• Operatív részvétel a könyveléssel, bérszámfejtéssel, kontrollinggal, pályázati pénzüggyel történő egyeztetésekben és a feltárt eltérések rendezésében
• Operatív részvétel a vezetőség és külső szervek felé történő adatszolgáltatásban
• Belső elszámolások kezelése, nyilvántartása
• Általános adminisztratív operatív tevékenységek
Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Uniós projektekből finanszírozott szervezeteknél szerzett munkaügyi tapasztalat
• Legalább 2-3 év bér- és munkaügyi vezetői tapasztalat
• Munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
• MS Office ismerete és használata
• Pontos, precíz, önálló, felelős munkavégzés
• Képesség a gyors irányváltásra, amennyiben szükséges
• Rendszerszemlélet
• Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
• Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Szociális munkaügyi szabályozás
• Jdolber program ismerete
• Munkajogi kérdések kezelésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Támogató csapat
• Kellemes munkakörnyezet
• Családbarát munkahely
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű
Munkavégzés helye:
• Budapest, I. kerület, Bem rakpart 28.
Amennyiben felkeltette érdeklődését a feladat és szívesen csatlakozna csapatunkba jelentkezését (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk: munkaugyi.ber.csoportvezeto@hr.maltai.hu
Jelentkezési határidő 2022.12.30.
Hirdetés letöltése PDF-ben