Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Váci Egyházmegye
Intézmény címe Pest megye - Vác , Migazzi tér 1.
Honlap www.vaciegyhazmegye.hu
E-mail cím jakobszen.zsofia@vaciegyhazmegye.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Vác , Migazzi tér 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások megegyezés szerint
Elvárt képzettség Egyéb
Leírás A Váci Egyházmegye új beruházásaként 600 fős konyhát indít, amely az egyházmegye rendezvényeit és belső étkezési igényeit kiszolgáló termelési egységként kívánja üzemeltetni. A konyha vezetésére főszakács pozíciót hirdet.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
• Hivatalosan bejelentett, versenyképes munkabér,
• Határozatlan idejű, egész éves foglalkoztatás
• Rugalmasságra, kreativitásra lehetőség van
• Biztos szervezeti háttér

Feltételek:
szakács végzettség
legalább 5 -10 éves szakmai gyakorlat
önálló munkavégzésre való hajlandóság

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

• A konyha működésének vezetése, felügyelete,
• A konyhán dolgozó személyzet irányítása,
• A kijelölt ételek elkészítése,
• Alkalmazkodás a cég szokásaihoz a minőségi ételkészítés során,
• Csapatmunka,
• Gépek, berendezések kezelése, a munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása,
• Magas szintű higiéniai követelmények betartása

Előnyök közétkeztetésben szerzett tapasztalat
• vezetői és nagyüzemi konyhában szerzett ismeretek
• lelkes hozzáállás, felelősségtudatos, megbízható munkavégzés
• számítógépes ismeretek