tanári állás - Egyházi Állásportál
Dadi Református Egyházközség ÁMK

tanári állás

biológiatanár, földrajztanár, kémiatanár
Dad - Komárom-Esztergom vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.26.
Jelentkezési határidő:
2024.06.30.
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom vármegye - Dad , Fő u.33- 37.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - biológiatanár
Oktatás, nevelés, kutatás - földrajztanár
Oktatás, nevelés, kutatás - kémiatanár
Illetmények juttatások
pedagógus bérezés
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
földrajz, természettudomány, kémia, biológia szakos tanári állás
szakmai elhivatottság, keresztyén hit szerinti élet, vagy annak elfogadása
Amit kínálunk
plussz cafetéria, bejárási költségtérítés, Nyugodt, keresztyén, családias légkörű iskola.
Írásban a refi@dad-hu email címre
Előnyök
Oroszlánytól 10 km. Felújított, szép iskola. Egyéb előnyök fentebb.
Cím:
Komárom-Esztergom vármegye - Dad , Dad Fő u. 37.