Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Vas megye - Hegyfalu , Kossuth Lajos utca 2.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - főnővér
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet a Gondviselés Háza Időskorúak Otthona Hegyfalu intézménybe Osztályvezető ápoló munkakör betöltésére.

Intézményünk Hegyfalun, nyugalmas, barátságos környezetben helyezkedik el. Az otthon a község központjában található, így tömegközlekedéssel is megközelíthető.
Az intézmény 2002 óta működik idősek otthonaként, és biztosítja 140 fő időskorú teljeskörű ellátását, ápolását, gondozását. Az otthon két épületegyüttesből áll, és három gondozási egységre tagolódik. Az épületeket egy 10 hektáros természetvédelmi park öleli körül, mely egész évben kellemes pihenő helyet biztosít. A minden évszakban csodaszép park testnek és léleknek egyaránt felüdülést jelent, botanikai ritkaságait, különleges fáit a látogatók is megcsodálják.
Feladatok:
• az intézmény adott részlegén az egészségügyi ellátás szakmai irányítása
• ápolási, gondozási feladatok koordinálása
• szakápolási feladatok ellátása és irányítása
Elvárások:
• az 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet ápoló munkakörhöz tartozó végzettségek (elsősorban OKJ végzettségű ápoló, diplomás ápoló)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Bentlakásos szociális otthonbon szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túl munkatapasztalat
Amit kínálunk:
• Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
• Műszakpótlék
• Béren kívüli juttatás (próbaidő leteltét követően 10.000 Ft/hó (teljes munkaidő esetében) SZÉP kártya, valamint iskolakezdési támogatás iskoláskorú gyermekeket nevelő munkavállaló esetében)
• Munkaruha és munkavédelmi cipő biztosítása (a munkaruházat mosása helyben történik)
• Utazási hozzájárulás
• Családias hangulat, baráti kollektíva
Jogviszony jellege, időtartama:
• Teljes munkaidő
• Határozatlan idejű
• Folyamatos munkarendben történő munkavégzés
Munkavégzés helye:
• 9631 Hegyfalu, Kossuth Lajos utca 2.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével az osztalyvezetoapolo@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2023.02.17.
Hirdetés letöltése PDF-ben