Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Feladat típusa Adminisztráció - irodavezető
Adminisztráció - asszisztens
Adminisztráció - ügyintéző
Adminisztráció - személyi, szakmai asszisztens
Adminisztráció - titkárnő, titkár
Adminisztráció - adatrögzítő
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában 2018 óta azon dolgozunk, hogy az intézményünkben lakó fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartva a lehető legmagasabb szintű komplex szolgáltatást biztosítsuk számukra.
Szeretettel várjuk új irodai asszisztens munkatársunkat, aki lelkes, pozitív és proaktív munkájával támogatja a csapat mindennapjait.

Mi lesz a feladatod?

• az intézményvezető, valamint a szakmai csapatok (egészségügy, gazdaság, karbantartás, HR) irodai munkájának támogatása
• dokumentáció naprakész vezetése, rendben tartása
• kimenő-bejövő levelek kezelése, iktatása
• leltár, átadás-átvétel vezetése
• számlák iktatása, továbbítása
• jegyzet, emlékeztető készítés a megbeszélésekről
• kapcsolattartás a munkatársakkal
• időpont egyeztetések személyesen és telefonon
• irodaszerek rendelése
• céges rendezvények lebonyolításának támogatása
• irodai környezet ápolása

Téged keresünk, ha:

• legalább középfokú végzettséged van (érettségi)
• rendelkezel legalább 1 év irodai tapasztalattal
• magabiztosan kezeled az irodai alkalmazásokat
• szereted az adminisztrációs feladatokat
• pontos, precíz és önálló vagy
• kiváló kommunikációs készséggel bírsz
• elkötelezett vagy a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt

Előnyt jelent, ha:

• korábban szereztél már tapasztalatot szociális intézményben

Amit kínálunk:

• kellemes környezet, jó munkakörülmények
• támogató és családias légkör

További információk a jelentkezéshez:

• határozatlan idejű munkaviszony
• heti 40 óra munkaidő, de nyitottak vagyunk heti 30 óra részmunkaidőre is
• próbaidő: 3 hónap
• a munkavégzés helye: Göd, Veresegyház

A pályázatod tartalmazza a következőket:

• szakmai önéletrajzot
• motivációs levelet, amelyben azt is megírod, hogy miért szeretnél a Magyar Máltai Szeretetszolgálathoz csatlakozni

Ha a felsoroltak egybevágnak az elképzeléseiddel, valamint szereted a kihívásokat, és szeretnél egy jó kollektíva tagjává válni, akkor küldd el az alábbi címre jelentkezésedet: admin2301@hr.maltai.hu