Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Mária Rádió Közhasznú Egyesület
Intézmény címe Veszprém megye - Veszprém , Házgyári út 7.
Honlap www.mariaradio.hu/
E-mail cím koordinacio@mariaradio.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 13. ker. , Gogol utca 28.
Feladat típusa Adminisztráció - asszisztens
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Középiskola (érettségi), Főiskola (BSc, BA)
Leírás Főállású műsorasszisztenst keres a Mária Rádió

Ha érdekel a média és a műsorkészítés világa…
Ha nyitott vagy új emberek megismerésére…
Ha a szervezés és tervezés a kisujjadban van, akkor bizony ez a hirdetés Neked szól!
Várjuk mindazok jelentkezését, akik a rádió lelkiségével messzemenőkig azonosulni tudnak. (Római katolikus hitüket gyakorlók előnyben.)

Feladatok:
● műsorstruktúra tervezése, új műsorok indítása
● rádióinterjúk szervezése és készítése
● hanganyagok adáskészre vágása
● műsoros önkéntesekkel való kapcsolattartás: önkéntesek motivációjának fenntartása

Elvárások:
● kommunikáció és/vagy médiatudomány felsőfokú végzettség
● több éves szakmai tapasztalat hasonló területen
● rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök:
● nyelvtudás gazdagsága
● B típusú jogosítvány
● önkéntesként v. önkéntesekkel való korábbi tapasztalat

Amit nyújtunk:
● igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
● fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk
● stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása

Önéletrajzodat és motivációs leveledet (plébánosi ajánlással) a
terjesztes@mariaradio.hu email
címre küldheted.
Előnyök Plébánosi ajánlás