Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Szent Gellért Óvoda
Intézmény címe Pest megye - Budapest , 1113 Bp., Ibrahim u. 20.
Honlap www.szentgellertovoda.hu
E-mail cím gellertovoda.iroda@gmail.com

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 11. ker. , Ibrahim utca 20.
Feladat típusa Oktatás, nevelés, kutatás - óvodapedagógus
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Illetmények juttatások Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
Elvárt képzettség Főiskola (BSC)
Leírás A Szent Gellért Óvoda Egyesület
pályázatot hirdet

Óvodavezető
munkakör betöltésére.

A Szent Gellért Óvoda 1992-es alapítása óta igazi kincset érő intézmény.
Ez többek között annak is köszönhetjük, hogy:

- Nevelőtestületünket sokszínűen kreatív, szakmailag kiválóan képzett, hivatása és vallása
iránt elkötelezett kollégák alkotják.
- 125 életvidám óvodásunk kivétel nélkül varázslatos egyéniség.
- Óvodánk két különálló épülete barátságos, védett, zöld környezetben működik, kiválóan
felszerelt csoportszobákkal és tornateremmel.

- Fenntartónk, a Szent Gellért Óvoda Egyesület, pedagógiai kompetenciánkba tartozó
döntéseink tiszteletben tartásával, mindent elkövet azért, hogy Óvodánk biztonságos
működését ne befolyásolják anyagi nehézségek.
- A Mennyei Atya Gondviselő Szeretetét alapításunk óta érezzük munkánk minden egyes pillanatában.
A Szent Gellért Óvoda jelenlegi óvodavezetője ősztől más területen szeretné kipróbálni magát, ezért új óvodavezetőnket szeretnénk megtalálni. Pásztort keresünk, aki utat mutat, terel minket, vigyáz ránk és úgy tud nekünk örülni, mint a jó pásztor a megkerült báránynak.

A munkakörhöz tartozó feladatok:
- Az intézmény rendeltetésszerű működésének biztosítása, az alapító okiratban
meghatározott feladatok végrehajtásának megszervezése.
- Gondoskodik az intézményben folyó szakmai tevékenység feltételeiről, koordinálja a pedagógiai tevékenységet.
- Ellenőrzi a tevékenységek, foglalkozások, rendezvények folyamatát, színvonalát.
- Felelős az intézmény szakszerű és törvényes működéséért, vagyonkezeléséért és a gazdálkodásáért.
- Összeállítja és elkészíti a fenntartó által meghatározott szempontok szerint a szakmai tematikai és/vagy működési beszámolókat, elemzéseket, tájékoztatókat.
- Tájékozódik az intézmény működésével kapcsolatos pályázati lehetőségekről, részt vesz azok megírásában, és lebonyolításában.
- Irányítja és ellenőrzi az intézmény dolgozóinak munkáját.
- Gyakorolja a Szervezeti és Működési Szabályzatban, valamint a hatályos jogszabályokban biztosított, hatáskörébe tartozó munkáltatói jogköröket.

Pályázati feltételek:
- Felsőfokú, óvodapedagógus végzettség.
- Pedagógus munkakörben szerzett legalább 4 éves szakmai tapasztalat.
- Magyar állampolgárság.
- Büntetlen előlélet.
- Pedagógus szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség.

A hatályos törvényi feltételek teljesülése mellett azt is fontosnak tartjuk, hogy leendő vezetőnk:
- Vallását hitelesen élje meg.
- Derűs lelkület, kreativitás és türelem jellemezze.
- Bátran kezdeményezzen.
- Minden korosztállyal jól kommunikáló keresztény legyen.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- Szakmai fényképes önéletrajz
- Szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolata
- Motivációs levél

A vezetői megbízás időtartama:
Határozott időre, 2023. augusztus 16-tól 2024. augusztus 15-ig szól, amely közös
megegyezés alapján hosszabbítható további 2-5 évre

A munkavégzés helye:
1113 Budapest, Ibrahim utca 20. (székhely)
1113 Budapest, Aga utca 10. (telephely)

Ha Te, Kedves leendő Kolléga kellő erőt és lelkesedést érzel magadban, és megfelelsz a 326/2013.Kormányrendeletben előírt feltételeknek, várjuk pályázatodat a gellertovoda@gmail.com címre.
Az üzenet „tárgy” mezőjébe írd be: óvodavezető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2023. március 10.
A pályázat elbírálásának módja, rendje: Az érvényes pályázatot benyújtók bizottsági meghallgatását követően az Egyesület elnöksége dönt.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Monspart Tamás óvodavezető nyújt a +36303738788-as telefonszámon, óvodánkról pedig többet is megtudhatsz a www.szentgellertovoda.hu honlapon.

Szeretettel vár a fenntartó Szent Gellért Óvoda Egyesület és a Szent Gellért Óvoda nevelőtestülete nevében.
Jelentkezési határidő 2023.03.10.
Hirdetés letöltése PDF-ben