Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat I. kerület, Feszty Árpád utcai éjjeli menedékhelye felvételt hirdet Szociális segítő munkakör betöltésére.

Lendületes munkahelyi közösségünk várja új csapattagját, akire az éjjeli menedékhelyen a hajléktalan emberek támaszkodhatnak, aki a hétköznapi életvitelben segíti őket, hogy legyen esélyük a holnapra.
Feladatok:
• ügyelet ellátása 40 fős éjjeli menedékhelyen és esetenként nappali melegedőben
• ellátottak be és kiengedés
• ellátottak felügyelete a házirendnek megfelelően
• intézményi szolgáltatások biztosítása
• adminisztráció
• együttműködés intézményekkel, szolgáltatásokkal
Munkakör betöltésének feltételei:
• min. középfokú végzettség
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• pontosság, nyitottság
• rendszeretet, rugalmasság
• kiemelkedő tolerancia és empátia a hajléktalan emberek felé
Előnyt jelent:
• szociális középfokú végzettség (pl. szociális gondozó-ápoló, szociális asszisztens)
• hajléktalanellátásban szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
• rugalmas beosztás
• támogató munkahelyi közösség és mentoráció
• munkaruha
• bérezés:
o alapbér és pótlékok: bruttó 350.000 Ft
o + ágazati pótlék (végzettség és besorolás szerint); (kb. br. 20.000-130.000 Ft)
o + béren kívüli juttatások: nettó 10.000 Ft; utazási támogatás, Budapest bérlet
o gyermeket nevelők számára iskolakezdési támogatás
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
• OTP Banknál vezetett lakossági folyószámla esetén banki kedvezmények
Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű
• teljes munkaidő, készenléti jellegű munkarend
• beosztás szerint munkarend: főként 16 és 24 órás műszakok, éjszakai munkavégzés
Munkavégzés helye, kezdete:
• I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
• Munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával
2023. február 24-ig lehet a szocialis.segito5@hr.maltai.hu e-mail címen.
Jelentkezési határidő 2023.02.24.
Hirdetés letöltése PDF-ben