Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Bem rakpart 28.
Feladat típusa Gazdasági terület - bérszámfejtő
Elvárt képzettség Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Országos Központjának Bérszámfejtés területén dolgozó 5 fős csapata bővülés miatt keresi új TB és Bérszámfejtési Ügyintéző Munkatárs tagját.

Az új kollégánkat a terület munkatársai fogják támogatni a beilleszkedés során, és továbbiakban is szorosan együtt fog dolgozni a terület munkatársaival.
TB-s feladatok:
• a munkavállalókkal kapcsolatos bér- és társadalombiztosítási ügyek intézése, a nyilvántartások vezetése
• a betegségi-anyasági ellátás iránti igény elbírálása és az ellátások folyósítása
• a baleset üzemi jellegének elbírálása, a baleseti táppénz iránti igény elbírálása és az ellátás folyósítása
• a jogorvoslattal kapcsolatos intézkedések megtétele
• a társadalombiztosítási igazolványokkal kapcsolatos feladatok ellátása
• az ellátások megállapításához, folyósításához más szervek részére adatszolgáltatás, egyéb statisztikák készítése
• nyilatkozatok, igazolások lejártának figyelemmel kísérése
• nyomtatványok változásainak figyelemmel kísérése, újak beszerzése és azoknak a jogszabályi előírások szerinti vezetése
• dolgozók tájékoztatása jogaikról és kötelezettségeikről
• a baleseti nyugellátásokkal kapcsolatos külön tennivalók ellátása
Béres feladatok:
• hóvégi számfejtéshez rögzítések: munkabér előleg, készenlét, ügyelet, túlmunka, pótlékok elszámolása
• szabadság adatok rögzítése
• munkába járás elszámolás
• letiltások, gyermektartás rögzítése, ügyintézése
• hóvégi számfejtés, hóközi munkabér számfejtése, utalásra átadás
• megbízási díjak elszámolása, biztosított bejelentéshez adatszolgáltatás
Elvárások:
• társadalombiztosítási ügyintézői szakképesítés
• legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• naprakész munkajogi ismeretek
• Microsoft Office készség szintű használata
• megbízható, precíz munkavégzés
• önálló munkavégzés képessége
• strukturált gondolkodás
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• szociális és egészségügyi munkaügyi szabályozás, besorolási rendszerek ismerete
• Orgware program ismerete
Amit kínálunk:
• kellemes munkakörnyezet
• béren kívüli támogatások
• dolgozói mobilflottához való csatlakozás
• havi home office napok lehetősége
• támogató, vidám csapat
Jogviszony jellege, időtartama:
• teljes munkaidő
• határozatlan idejű
Munkavégzés helye:
• Budapest, I. kerület
Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, jelentkezését szakmai önéletrajz benyújtásával várjuk a tb.ber.ugyintezo@hr.maltai.hu emailcímre.
Jelentkezési határidő 2023.02.25.
Hirdetés letöltése PDF-ben