Intézmény neve Váci Egyházmegye Szamaritánus Szolgálat Intézményfenntartó Központ
Intézmény címe Pest megye - Vác , Báthori u. 4.
Honlap szamaritanusszolgalat.hu
E-mail cím szamaritanus.szolgalat@vaciegyhazmegye.hu

Foglalkoztatás jellege részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Nagymaros , Dózsa György út 5.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - egyéb
Elvárt képzettség Középiskola (érettségi)
Leírás A Szent Lőrinc Szociális Szolgáltató

GÉPKOCSIVEZETŐ

munkatársakat keres.

A Szent Lőrinc Szociális Szolgáltató integrált szociális alapellátásokat nyújt a Váci Egyházmegyében. Alapellátás keretében támogató szolgálatot, házi segítségnyújtást, szociális étkeztetést, népkonyhát végez.
A munkakörökhöz tartozó elvárások: minimum érettségi bizonyítvány, „B” kategóriás jogosítvány, orvosi alkalmassági vizsgálat, (EÜ kiskönyv), COVID19 elleni védőoltás megléte, Jó kommunikációs készség, empatikus hozzáállás, pontos munkavégzés.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent: szociális intézményben szerzett munkatapasztalat, mikrobusz vezetési gyakorlat, plébánosi ajánlás
Főbb feladatok, tevékenységek:
• Fogyatékkal élők személyszállítása
• A szállítási feladatokon túl a szállított személyek számára a szükséges mértékben személyi segítség nyújtása
• Gépjárművek karbantartása

Amit kínálunk:
• Részmunkaidős munkakör, hétfőtől péntekig,
• Közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés, plusz szociális ágazati pótlék, cafeteria, munkaruha juttatás.
• Törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés. Stabil munkahelyi háttér.
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
Munkavégzés helye: A Szent Lőrinc Szociális Szolgáltató telephelyei (Nagymaros, Vác) és a szállítási célhelyek.
Bővebb információ kérhető: Gável Péter intézményvezető 30/633-2140
Jelentkezés: Amennyiben a fenti lehetőség érdekli Önt, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: szentlorinc.nagymaros@vaciegyhazmegye.hu