Az állást hirdető intézmény

Intézmény neve Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Intézmény címe Pest megye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.
Honlap maltai.hu/
E-mail cím allaspalyazat@maltai.hu

Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, részmunkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Budapest 01. ker. , Feszty Árpád utca 6.
Feladat típusa Szociális, egészségügy - főnővér
Elvárt képzettség Főiskola (BSC), Szakmai középfok (OKJ)
Leírás A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Budapest I. kerület, Feszty Árpád utcai telephelye felvételt hirdet Vezető ápoló munkakör betöltésére.

Az I. kerületben található hajléktalanellátó telephelyünk keresi új, vezető kollégáját, aki a lábadozó intézményünk ápolási-gondozási feladatait és tevékenységét koordinálja. A napi életvitelben segíti, támogatja lakóinkat, otthonos, élhető környezetet teremtve számukra.
Feladatok:
• gyógyszerkiszerelés; szakorvosi vizsgálatok szervezése; kapcsolattartás az intézmény orvosával; viziteken való részvétel; egészségügyi eszközök, felszerelések megrendelése, beszerzése
• intézményi szociális gondozók és ápolók munkájának szervezése, vezetése, új dolgozók betanítása
• intézményi működés fejlesztése, javaslattétel új módszerek bevezetésére
• konstruktív együttműködés az intézmény szakmai vezetőjével a szociális és egészségügyi feladatok összehangolásában
• együttműködés szociális munkásokkal
• intézményi szolgáltatások biztosítása
• adminisztráció
Munkakör betöltésének feltételei:
• végzettség: diplomás ápoló, okleveles ápoló, általános ápoló vagy felnőtt szakápoló
• egészségügyben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
• egyéni készségek:
o együttműködési készség munkatársakkal
o rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
o jó kapcsolatteremtő készség
o pontosság, nyitottság, rendszeretet
o kiemelt elfogadás a hajléktalan emberek felé
Amit kínálunk:
• kiemelt bérezés: alapbér, munkahelyi és munkaköri pótlékok, egyéb béren kívüli támogatás
o jelentkezés bérigény megjelöléssel!
• támogató munkahelyi közösség
• fejlesztő és csapatépítő tréningek
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
Jogviszony jellege, időtartama:
• határozatlan idejű munkaviszony
• megállapodás szerint: teljes munkaidő vagy részmunkaidő
• beosztás, munkarend: megegyezés szerint
Munkavégzés helye, kezdete:
• I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
• Munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával, a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával és bérigény megjelöléssel lehet. A jelentkezéshez rövid motivációs levelet is kérünk (max. fél oldal), melyben kérjük kiemelni a vezetői készségeket és eszközöket, melyeket egy vezetőápolói feladatkörben fontosnak tart.
A pályázati anyagot az alábbi emailcímre várjuk: vezeto.apolo2@hr.maltai.hu
Jelentkezési határidő 2023.02.25.
Hirdetés letöltése PDF-ben