ének-zene tanár - Egyházi Állásportál
Szent László Általános Iskola

ének-zene tanár

ének-zenetanár
Bicske - Fejér vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.08.21.
Jelentkezési határidő:
2024.05.13.
Munkavégzés helye:
Fejér vármegye - Bicske , Hősök tere
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - ének-zenetanár
Illetmények juttatások
Pedagógus életpályamodell szerint
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Főbb feladatok, tevékenységek:
- ének-zene tantárgy megtartása,
- kórus, énekkar vezetése,
- bemutatókra, rendezvényekre való felkészítés,
- adminisztrációs feladatok.
- Büntetlen előélet,
- innovatív pedagógiai szemlélet,
- az iskolai közösségi programokba
való tevékeny bekapcsolódás,
- magas szintű együttműködési
készség,
- gyermekszeretet,
- nyitottság a keresztény értékrendre.
Amit kínálunk
- Barátságos, lelkes, segítőkész, jól képzett tantestület;
- korszerű, nyugodt, kulturált tanítási környezet,
- lehetőség a magas színvonalú szakmai munkára,
- szorgalmas, motivált, jó magatartású tanulói közösség.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
- fényképes szakmai önéletrajz,
- végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
A pályázat benyújtásának módja, elektronikus úton Hetényi Anikó igazgat részére szentlaszlo.bicske@gmail.comvagy személyesen, az alábbi telefonszámon egyeztetett időpontban: 06/30-516-0788; 06/30-742-0824.

Előnyök
Kis létszámú iskola, családias, nyugodt, alkotásra - tanulásra serkentő légkör; korszerű, jól felszerelt, gyermekbarát tanítási környezet. Motivált, fegyelmezett, barátságos tanulói közösség. Tantárgyi csoportbontás. Jó pedagógiai klíma. Kreatív, egységes, együttműködő, szakmailag felkészült, igényes tantestület.
Cím:
Fejér vármegye - Bicske , Hősök tere 5.