Fejlesztőpedagógus - Szolnok - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Fejlesztőpedagógus - Szolnok

Hirdetésfeladás dátuma: 2023.05.17.
fejlesztőpedagógus
Szolnok - Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.01.31.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Szolnok , Szolnok
Jelentkezési határidő:
2024.03.05.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Észak- és Dél-Alföldi Területi Igazgatóság Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei szakmai egysége felvételt hirdet lakásotthoni fejlesztőpedagógus munkakör betöltésére, azonnali kezdési lehetőséggel.

Munkavégzés helyszíne: Szolnok

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:

• A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei lakásotthonaiban élő gyermekek/tanulók fejlesztőpedagógiai ellátása
• Egyéni és kiscsoportos fejlesztő foglalkozások szervezése, vezetése
• Fejlesztőpedagógiai tevékenységhez tartozó adminisztráció készítése
• Aktív részvétel a gyermek-és lakásotthon életében, élménypedagógiai -, tehetséggondozási és sport programokon

Pályázati feltételek:

• 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet előírása szerinti valamely felsőfokú végzettség:
o gyógypedagógus,
o tanító,
o tanár,
o gyógypedagógia-tanár,
o pedagógia-tanár
o művészetterapeuta,
o szociálpedagógus
• Munkáját mindenkor hassa át a gyermekek mindenek felett álló érdekének tiszteletben tartása
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Büntetlen előélet
• Magyar állampolgárság
• Cselekvőképesség

Amit ajánlunk:

• Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
• Team-munka, támogató környezet
• Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Elérhetőségeink:

Csipes Diána Gyermekotthon vezető
E-mail: csipes.diana@szentagota.hu
Tel.: 06-20/745-8022

Petrovszki Anna Gyógypedagógiai divízió vezető
E-mail: petrovszki.anna@szentagota.hu
Tel.: 06-20/945-4358

A jelentkezéseket folyamatosan várjuk a megadott e-mail címeken.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Amit kínálunk
Munkakör betöltéséhez szükséges további ismeretek, jártasság
Előnyök
Előnyt jelent:

• Általános iskolás és középiskolás gyermekek/tanulók fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Kapcsolat
Név:
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.