Portás, telepőr - Tass-Alsószenttamás - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Portás, telepőr - Tass-Alsószenttamás

Hirdetésfeladás dátuma: 2023.09.25.
egyéb
Tass - Bács-Kiskun megye
Elvárt képzettség:
Végzettséget nem igényel
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.10.31.
Munkarend:
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye - Tass , Tass-Alsószenttamás
Jelentkezési határidő:
2023.12.06.
Feladat típusa
Vezetés, üzemeltetés - egyéb
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
ÁLLÁSHIRDETÉS

A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató 1. számú Területi Igazgatósága felvételt hirdet portás-telepőr munkakörbe Tass-Alsószenttamás településre (Kecskeméttől 40 km-re), azonnali kezdéssel 3 hónapos próbaidővel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:

• a terület a folyamatos felügyelete, járőrtevékenység
• kapuk nyitása, zárása
• terület folyamatos rendben tartása, rendezettségének ellenőrzése, felügyelete

Elvárásaink:

• Általános iskola, 8 osztály

Amit ajánlunk:

• Hosszú távú munkalehetőség
• 24-72 órás munkavégzés (24 óra munka, 72 óra pihenő)
• Munkabér megegyezés szerint

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre:
birolekvar@gmail.com

A munkakörről, és a pozícióról további információkat a megadott elérhetőségeken nyújtunk.
Telefon: +36302896594

Szervezetünkről bővebben informálódhat a
www.szentagota.hu honlapon.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Amit kínálunk
Kapcsolat
Név:
Cím:
Csongrád megye - Szeged , Csongor tér 8.