Pszichológus - Felsőzsolca - Egyházi Állásportál
Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató

Pszichológus - Felsőzsolca

pszichológus
Felsőzsolca - Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.04.07.
Jelentkezési határidő:
2024.05.06.
Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye - Felsőzsolca , Felsőzsolca
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - pszichológus
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató Észak-Magyarországi és Pest Vármegyei Területi Igazgatósága felvételt hirdet Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei, felsőzsolcai lakásotthonába pszichológusi munkakörbe azonnali kezdéssel.

A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:

• A lakásotthonokban élő gyermekekkel pszichológiai gondozási tevékenység (tanácsadás, krízisintervenció, trauma-feldolgozás, terápia) végzése, képzettségének megfelelően
• Pszichodiagnosztikai tevékenység, javaslat készítése
• Együttműködés a kollégákkal, részvétel a szakmai konzultációkon, teameken
• A munkatársak munkahelyi mentálhigiénés segítése

Elvárásaink:

• Pszichológus végzettség (Befejezett, legalább okleveles pszichológus végzettség)
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Rugalmasság, proaktivitás
• Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

• A szakellátásban, serdülő csoporttal szerzett tapasztalat
• Szakképzés, egyéb módszerspecifikus képzés
• Saját autó, B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

• Részmunkaidős állás
• Versenyképes fizetés
• Egyéni és csoportos szupervízió, támogató munkacsoport

Amennyiben érdekli a feladat, megfelelőek az Ön számára a feltételek, és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy a munkakör megjelölésével küldje el magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: arany.janos@szentagota.hu
Amit kínálunk
Cím:
Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.