Fejlesztőpedagógus - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon

Fejlesztőpedagógus

Hirdetésfeladás dátuma: 2023.11.25.
fejlesztőpedagógus
Budapest 12. ker. - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, részmunkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.02.28.
Elvárt nyelvtudás:
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , 1125 Budapest, Mátyás király út 29.
Jelentkezési határidő:
2024.02.28.
Feladat típusa
Oktatás, nevelés, kutatás - fejlesztőpedagógus
Illetmények juttatások
350.000-500.000 Ft
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Fejlesztőpedagógusi feladatok ellátása intézményünkben.

Vakok Boldog Batthyány-Strattmann László Katolikus Szociális Intézménye, Óvoda, Általános Iskola és Különleges Gyermekotthon a sajátos nevelési igényű, látássérült, illetve látás- és mozgássérült gyermekeknek az óvodai, általános iskolai nevelését, oktatását, valamint teljes körű ellátását végzi.
Alapítás éve: 1982.
Az intézmény a Kolping Oktatási és Szociális Intézményfenntartó Szervezet fenntartásában működik Budapesten.

A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
- Szakirányú végzettség
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
Amit kínálunk
Munkabér és juttatások: A munkabér megállapítására és a juttatásokra a 2012. évi I. törvény a Munka Törvénykönyvéről és a közalkalmazottak jogállásról szóló 1992. évi XXXIII. törvény az irányadók.

- Utazási költségtérítés (86%) vidékieknek
- Kedvezményes nyaralási lehetőség a Balatonnál
- Kedvezményes étkezési lehetőség
A pályázat benyújtásának módja: Elektronikus úton a gazdasagivezeto@vbl.koszisz.hu e-mailcímre.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, dokumentumok:
- Fényképes szakmai önéletrajz
- Képzettséget igazoló dokumentumok
- Pozitív elbírálás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Előnyök
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- szociális területen szerzett tapasztalat
Kapcsolat