Iskola- és óvodatitkár - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Iskola- és óvodatitkár

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.07.
titkárnő, titkár
Hédervár - Győr-Moson-Sopron vármegye
Elvárt képzettség:
Gimnázium, Technikum
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2024.02.08.
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Hédervár , Arany János u. 1.
Jelentkezési határidő:
2024.08.15.
Feladat típusa
Adminisztráció - titkárnő, titkár
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
A hédervári általános iskola és óvoda titkárnői, adminisztratív feladatai ellátására keresünk titkárnőt.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Középiskolai végzettség, rugalmasság, felhasználói szintű számítógép-használat.
Amit kínálunk
Támogató légkör, befogadó közösség.
A jelentkezéseket önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumokkal az iskola@movar.piarista.hu és az igazgato@movar.piarista.hu címekre várjuk.
Érdeklődni a 06206694738-as telefonszámon lehet.
Kapcsolat
Név:
Cím:
Győr-Moson-Sopron vármegye - Mosonmagyaróvár , Fő utca 4.