Intézményi asszisztens (I. kerület) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Intézményi asszisztens (I. kerület)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.09.
asszisztens
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.03.01.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Feszty Á u 1
Jelentkezési határidő:
2024.03.01.
Feladat típusa
Adminisztráció - asszisztens
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• intézményi háttérfeladatok támogatása, nyomon követése, adminisztratív feladatok ellátása:
o pénzügyi dokumentumok, számlák előkészítése elszámoláshoz
o munkaügytől érkező dokumentumok kezelése, iratrendezés
o beszerzések, rendelések intézése
o postázás
o belső hirdetmények kifüggesztése, kezelése
o egyéb intézményi (szakmai) dokumentációkkal kapcsolatos teendők, iktatás
• programok, találkozók szervezése, időpontegyeztetés
• megbeszéléseken jegyzőkönyvvezetés és emlékeztetők elkészítése
• a Szeretetszolgálat által üzemeltetett számítógépes rendszer adminisztrátori feladatainak ellátása (betanítás után), pl:
o felhasználók regisztrációja
o rendszerhasználat ellenőrzése, hibajelzés írása
o kapcsolattartás munkatársakkal, intézményekkel, fejlesztőkkel
o fejlesztési javaslatok megfogalmazása, innovatív ötletek keresése
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• felsőfokú végzettség
• magabiztos számítógéphasználat
o excel táblázatok készítése, szövegszerkesztés, powerpoint, internetes felületek gyakorlott használata
• precíz, pontos szervezési készség
• udvarias, higgadt kommunikáció a találkozók, időpontok egyeztetése során
• iránymutatás után önálló feladatrendszerezés, ütemezés
• határidők betartása
Amit kínálunk
• várható bérezés szociális ágazati besorolás szerint, bruttó 430.000 Ft-tól
o béren kívüli juttatások: SZÉP kártya hozzájárulás 15.000 Ft
o BKK bérlet, munkába járás támogatása
• fejlesztő és csapatépítő tréningek
• parkoló
• munkahelyi kávé
• nyitott, támogató munkahelyi közösség és szakmai vezetőség; barátságos munkakörnyezet
• kiszámítható munkarend és szabadságolás
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz benyújtásával, és a fizetési igény megjelölésével lehet emailben: 4782776d@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.