Szociális munkás (I. kerület) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Szociális munkás (I. kerület)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.09.
szociális munkás
Budapest - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.03.01.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Budapest , Feszty Á u 1
Jelentkezési határidő:
2024.03.01.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
Lendületes munkahelyi közösségünk várja új csapattagját, aki a lábadozóként működő átmeneti szállón segíti, támogatja lakóinkat.
Feladatok:
• teljes körű esetkezelés és szociális ügyintézés
• felvételi beszélgetés, segítő beszélgetés
• intézményi szolgáltatások biztosítása, különböző segítő tevékenységek alkalmazása a szociális munka során
• projektekben, pályázati feladatokban való közreműködés
• adminisztráció
• együttműködés társintézményekkel, munkatársakkal
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
Munkakör betöltésének feltételei:
• felsőfokú szociális végzettség (pl. szociális munkás, szociálpedagógus, szociológus)
o vagy folyamatban lévő szociális területen végzett felsőfokú tanulmányok
Előnyt jelent:
• hajléktalanellátásban szerzett szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
• fejlesztő tréningek és képzések, szupervízió, esetmegbeszélő csoport
• kiszámítható családbarát beosztás és szabadságolás
• jó hangulatú, támogató munkahelyi közösség
• betanítás kijelölt mentorral
• nyitottság az új tudásra, módszerekre, ötletes szakmai munkára
• bérezés:
o ágazati besorolás szerint 460.000 Ft-tól
o béren kívüli juttatás: SZÉP kártya hozzájárulás 15.000 Ft
o utazási támogatás
o Budapest bérlet
o gyermeket nevelők számára iskolakezdési támogatás
• részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein, konferenciáin
• közreműködési lehetőség projektekben, pályázatokban megbízási díjért
• kitűnő megközelítés
• parkolás belső udvaron
• munkahelyi kávé
Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó szakmai önéletrajz benyújtásával emailen: be100eae@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.