Esetfelelős (Göd) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Esetfelelős (Göd)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.09.
szociális munkás
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Főiskola (BA, BSc)
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.03.01.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Munkarend:
általános munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Jelentkezési határidő:
2024.03.09.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális munkás
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Szolgáltatási terv elkészítése a támogatott lakhatásban élő fogyatékos személy részére.
• A tervben megfogalmazott célok elérésének segítése, problémaelemzés, problémakezelés.
• Tevékenységi napló vezetése.
• Egyéni esetkezelés.
• Információszolgáltatás, készségfejlesztés, tanácsadás, a lakók döntéseinek támogatása.
• A gondozó csoport munkájának koordinálása.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• felsőfokú végzettség,
• elkötelezettség a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt,
• büntetlen előélet, cselekvőképesség
Amit kínálunk
• A Támogatott Lakhatás területén egyedülálló lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre.
• Szakmai felkészítés, rendszeres tréningek, tudás megosztás.
• Változatos feladatok, napi kapcsolat az ellátotti és a gondozói csapattal, terepmunka.
• Modern munkakörülmények.
• Támogató és családias légkör.
• A Szeretetszolgálat régiós és országos szintű szakmai háttértámogatása.
Szakmai önéletrajz elküldésével emailben: 08743ea5@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.