Ápoló, Gondozó, Segítő (Göd) - Egyházi Állásportál
× Tudástár GYIK Tanácsadás Hirdetésfigyelő Munkaadóknak
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Ápoló, Gondozó, Segítő (Göd)

Hirdetésfeladás dátuma: 2024.02.09.
szociális gondozó és ápoló
Göd - Pest vármegye
Elvárt képzettség:
Szakiskola
Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő
Jogviszony időtartama:
határozatlan idő
Betölthetőség időpontja:
2023.03.01.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):
1-3 év
Munkarend:
folyamatos munkarend
Munkavégzés helye:
Pest vármegye - Göd , Munkácsy Mihály u 2
Jelentkezési határidő:
2024.03.09.
Feladat típusa
Szociális, egészségügy - szociális gondozó és ápoló
A betöltendő munkakör rövid összefoglalója
• Támogatott lakhatásban vagy ápoló-gondozó otthonban élő súlyos fogyatékossággal élő ügyfeleink életvitelének támogatása lakókörnyezetükben, egyéni, illetve csoportos fejlesztése, habilitálása.
A munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása
• Iskolai végzettség: 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet szerint
• Büntetlen előélet, cselekvőképesség
Amit kínálunk
• Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint
• Béren kívüli juttatások: munkába járás támogatása, próbaidő után havi SZÉP kártya hozzájárulás 15.000 Ft értékben, beiskolázási támogatás gyermekkel rendelkező munkatársak esetében, flotta kedvezmények
• Szakmai fejlődési lehetőségek
• Támogató munkakörnyezet
Szakmai önéletrajzzal emailben lehetséges: 8f14e92d@hr.maltai.hu
Kapcsolat
Név:
Cím:
Pest vármegye - Budapest 12. ker. , Szarvas Gábor út 58-60.